Про нас. Кейтерінгова компанія “Колобок”

Компанія «Колобок» — це команда професіоналів, яка працює на ринку надання послуг з організації корпоративного харчування з 2005 року. Наша спеціалізація — це приготування та доставка обідів в офіси Львова та області. Асортимент наших страв — різноманітний. В меню ви знайдете велику кількість страв традиційної української кухні: салати, перші та другі страви у відповідповідності до сезону, а також мясні, рибні блюда.

Окрім смачної та здорової їжі, наші обіди — це економія Вашого часу і сил. Ми готові якісно і в короткі терміни виконати поставленні перед нами завдання: організація стаціонарної їдальні на Вашому підприємстві, централізована доставка харчування на Ваше підприємство, доставка обідів в офіс. Наша компанія може забезпечиити обслуговування одночасно до 250 чоловік. А також можемо здійснювати виїздне харчування на будівельні майданчики. При приготуванні їжі використовуються тільки натуральні продукти високої якості, які мають відповідні сертифікати. Всі блюда виготовляються з продуктів в день доставки.

Дедалі частіше керівники компаній задумуються про забеспечення якісного харчування своїх працівників, щоб звільнити персонал від пошуків можливості швидко, якісно та недорого пообідати (що суттєво затягує час обіду, а також вчасне повернення працівника на своє робоче місце). Підвищується імідж компанії яка забезпечує соціальний пакет для працівників. Куди краще, якщо є можливість на протязі пів години швидко, смачно пообідати і продовжити плідну трудову діяльність.

Leave a Comment